Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Kierownik ds. Klientów Sieciowych - Junior Key Account Manager

Frito Lay Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Praca na tym stanowisku polega na rozwijaniu i wdrażaniu strategii sprzedażowej dla klientów zgodnie z założonymi celami, poprzez zarządzanie bieżącą współpracą handlową w modelu trójstronnym (Producent-Dystrybutor-Klient). Obejmuje ona także prowadzenie cross-funkcyjnych projektów klienckich w ramach Organizacji.

  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi w trójstronnym modelu współpracy (Producent-Dystrybutor-Klient),

  • Współtworzenie strategii biznesowej dla klientów oraz jej wdrażanie,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami zgodnych ze strategią firmy,

  • Realizacja celów sprzedażowych firmy wyznaczonych dla klientów,

  • Odpowiedzialność za profitowość klientów oraz zwrot z inwestycji/projektów,

  • Zarządzanie budżetami promocyjnymi/wsparcia,

  • Bieżąca egzekucja ustaleń sprzedażowych u klientów, m.in. poprzez współpracę z innymi działami firmy: trade marketing, marketing, logistyka, finanse,

  • Prowadzenie x-funkcyjnych projektów zespołowych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu klientami obejmujące prowadzenie negocjacji lub doświadczenie po stronie sieci handlowej w dziale kupieckim,

  • Masz wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne pozwalające odpowiednio adresować interesy wszystkich stron w trójstronnym modelu współpracy biznesowej,

  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu projektów, masz wysoko rozwinięte umiejętności project managementowe,

  • Masz bardzo dobre zrozumienie wskaźników finansowych we współpracy z klientem, w tym wpływu P&L na decyzje sprzedażowe,

  • Posiadasz silną orientację na wynik połączoną z umiejętnością realizacji zadań we współpracy z innymi funkcjami firmy,

  • Posiadasz wysokie umiejętności analityczne,

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – jest to warunek konieczny

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość MS Office (w szczególności Excel i Power Point),

  • Masz wyższe wykształcenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

PepsiCo w Polsce odpowiada m.in. za takie marki jak Pepsi, Lay’s, Mirinda, 7UP, Cheetos czy Lipton. Nasze siły sprzedaży to dynamiczne zespoły, które docierają do szerokiego portfolia naszych klientów, oferując nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również doskonały serwis.

Przewiń do profilu firmy