Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Kierownik ds. Klientów Sieciowych

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Office

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalne i skuteczne zarządzanie portfelem kluczowych klientów PrePaid  oraz budowanie i rozwijanie długofalowych relacji biznesowych,

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • planowanie, budżetowanie oraz kontrola realizacji akcji handlowych,

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,

  • bieżące monitorowanie oraz analiza rynku telekomunikacyjnego,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku we współpracy z klientami kluczowymi w  Kanale Nowoczesnym , FMCG,

  • wiedza z zakresu technik sprzedaży oraz negocjacyjnych, wysoko rozwinięta orientacja biznesowa,

  • umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia w pracy z Klientem,

  • umiejętność zarządzania klientami oraz silna orientacja na realizację celów biznesowych,

To oferujemy

  • przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą,

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji,

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

wywiad kompetencyjny

2

test kompetecyjny