Oferta pracy

Młodszy Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Epicom sp. z o.o.O firmie

Epicom sp. z o.o.

Ekologiczna 8

Bogumiłów (pow. bełchatowski)

Firma Epicom Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2006 roku, zajmuje się produkcją i zaopatrywaniem Klientów w produkty higieniczne. Nasza oferta, obejmująca papiery toaletowe i ręczniki papierowe, ukierunkowana jest na potrzeby Marek Własnych sieci handlowych. Cechuje nas profesjonalizm i elastyczność w dostosowaniu swojej oferty do potrzeb Klientów w ramach szerokiej gamy asortymentu papierniczego.

Do naszego Zespołu Sprzedażowego poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i marżowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych z klientami sieciowymi,
  • przygotowywanie kalkulacji cenowych,
  • przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji we współpracy z przełożonym,
  • budowanie, utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami,
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników,
  • przygotowywanie analiz cenowych, badań konkurencji,
  • realizacja trade planu promocyjnego,
  • nadzór nad realizacją dostaw do klientów,
  • planowanie i prognozowanie sprzedaży w ramach obecnych i potencjalnych klientów,
  • kontrola wydatków budżetowych,
  • dbanie o porządek w biurze,
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego.

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w handlu (minimum 2 lata),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności analityczne,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint),
  • zdolności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista,
  • silna motywacja do pracy,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność priorytetyzacji zadań,
  • zdolność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do częstych wyjazdów, minimum 3 dni w tygodniu praca w Bogumiłowie (powiat bełchatowski),
  • podstawowa znajomość rynku sieciowego w Polsce.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
  • współpracę w dynamicznym, młodym zespole,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia.
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.

strona www: www.epicom.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Epicom Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy