Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Epicom sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i marżowych

  • prowadzenie negocjacji handlowych z klientami sieciowymi

  • przygotowywanie kalkulacji cenowych

  • przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji we współpracy z przełożonym

  • budowanie, utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami

  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników,

  • przygotowywanie analiz cenowych, badań konkurencji,

  • realizacja trade planu promocyjnego

  • nadzór nad realizacją dostaw do klientów,

  • planowanie i prognozowanie sprzedaży w ramach obecnych i potencjalnych klientów,

  • kontrola wydatków budżetowych,

  • dbanie o porządek w biurze,

  • wykonywanie innych poleceń przełożonego

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii B,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność w działaniu,

  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności analityczne,

  • bardzo dobra znajomość MS Office ( w szczególności Excel i PowerPoint),

  • zdolności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista,

  • silna motywacja do pracy,

  • znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność priorytetyzacji zadań,

  • zdolność pracy pod presją czasu,

  • gotowość do częstych wyjazdów, minimum 3 dni w tygodniu praca w Bogumiłowie (powiat bełchatowski),

  • podstawowa znajomość rynku sieciowego w Polsce,

  • udokumentowane doświadczenie w handlu (minimum 2 lata).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny system premiowy,

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,

  • współpracę w dynamicznym, młodym zespole,

  • elastyczne godziny pracy,

  • szkolenia.

Epicom sp. z o.o.

Firma Epicom Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2006 roku, zajmuje się produkcją i zaopatrywaniem Klientów w produkty higieniczne. Nasza oferta, obejmująca papier toaletowy i ręczniki papierowe, ukierunkowana jest na potrzeby Marek Własnych sieci handlowych. Cechuje nas profesjonalizm i elastyczność w dostosowaniu swojej oferty do potrzeb Klientów w ramach szerokiej gamy asortymentu papierniczego.

Przewiń do profilu firmy