Oferta pracy

Młodszy Kierownik ds. kluczowych klientów

Grupa Spółek Danone Polska

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Bobrowiecka 8

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientem z kanału supermarketów (POLOmarket) dla 3 kategorii (produkty nabiałowe, roślinne oraz woda) i negocjowanie warunków handlowych (przy wsparciu SKAM)

  • Zapisy kontraktowe: warunki handlowe, prawne, logistykę, finanse

  • Planowanie aktywności promocyjnych, przygotowanie P&L, oszacowanie wolumenu, przygotowanie warunków orz realizację planów wolumenowych i wartościowych

  • Realizacja planów sprzedażowych i prawidłową estymację

  • Zarządzanie budżetem i optymalne jego wykorzystanie,

  • Uczestniczenie w spotkaniach z klientem (trade plan, egzekucja kontraktu, business review)

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie w Dziale Sprzedaży w firmie z branży FMCG oraz możesz pochwalić się doświadczeniem z klientami sieciowymi (mile widziane supermarketu) z którymi prowadziłeś/aś spotkania. Dodatkowo:

  • Wyróżniają Cię wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne (min. poziom podstawowy)

  • Lubisz pracę na liczbach, przygotowywanie analiz, wyciąganie wniosków i planowanie budżetów

  • Jesteś świetnie zorganizowany/a i planujesz działania z klientami w perspektywie czasowej z monitorowaniem bieżącego wykonania planów

  • Cechuje Cię wysoko rozwinięte umiejętności prezentacyjne - potrafisz dostosować prezentacje do odbiorców oraz odpowiadasz na pytania/obiekcje

  • Znasz pakiet MS Office (w szczególności Excel na poziomie tabeli przestawnej i wyszukaj pionowo oraz PowerPoint)

  • Komunikatywnie porozumiewasz się w języku angielskim

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę + premia cykliczna oraz bonus roczny) w firmie o unikatowej i innowacyjnej kulturze organizacji stawiającej na rozwój pracownika i dającej możliwości na wychodzenia z własną inicjatywą

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

  • Miejsce parkingowe w parkingu podziemnym

  • Możliwości rozwoju we współpracy z klientami w kanale supermarketów

  • Możliwość prowadzenia (lub współuczestniczenia) w ciekawych i innowacyjnych projektach o dużym znaczeniu dla firmy

  • Możliwość rozwoju kompetencji w atmosferze konstruktywnej informacji zwrotnej, w kierunku zgodnym z ambicją zawodową pracownika

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Spotkanie z Rekruterem

3

Spotkanie z Managerem

4

Oferta

DANONE to nie jest zwykła firma – razem z Żywiec Zdrój i Nutricia realizujemy naszą misję, zgodnie z którą „niesiemy zdrowie poprzez żywność tak wielu ludziom jak to możliwe”.

Jako Młodszy Kierownik ds. Kluczowych Klientów otrzymasz możliwość rozwoju w kanale supermarketów i będziesz blisko współpracować z klientem przy wsparciu Senior Key Account Manager’a.

Przewiń do profilu firmy