Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Kierownik ds. Kolekcji i Dystrybucji (produkt paczkowy)

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2019-03-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 68 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

    Opis stanowiska

    Oferowana rola w strukturach DB Schenker będzie polegała na rozwoju rozwiązań operacyjnych w zakresie transportu paczek poprzez:

    • Optymalizację procesu kolekcji i dystrybucji paczek
    • Analizę wolumenu przesyłek, portfela klientów i wykorzystania przestrzeni ładunkowej aut
    • Współpracę z działem handlowym w zakresie wyznaczenia priorytetów sprzedażowych
    • Współpracę z działem operacyjnym w zakresie optymalizacji procesu przepływu paczek w terminalu przeładunkowym
    • Proponowanie nowych rozwiązań operacyjnych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z analiza i optymalizacją transportu bliskiego (kolekcja i dystrybucja)
    • Mile widziane doświadczenie w zakresie produktu paczkowego
    • Bardzo dobra organizacja własnej pracy (oferujemy Ci samodzielne, eksperckie stanowisko)
    • Doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym Ci komunikowanie się.

    Oferujemy:

    • Samodzielne, eksperckie stanowisko
    • Zatrudnienie na pełny etat
    • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach i szkoleniach
    • Pracę wśród przyjaznych i zaangażowanych ludzi
    • Możliwość udziału w programie wolontariatu
    • Pakiet benefitów obejmujący Medicover, Multisport oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach globalnej korporacji: rekrutacje wewnętrzne pozwalają wielu naszym pracownikom zdobywać nowe doświadczenia zarówno w strukturach DB Schenker Polska, jak i w oddziałach naszej firmy za granicą.