Młodszy Kierownik ds. Ochrony Danych Osobowych i Przestrzegania Polityk Korporacyjnych

Grupa ŻywiecO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenie, nadzór, kontrolę i koordynację procesów przetwarzania danych w spółkach Grupy Żywiec,

  • Przygotowanie i aktualizację wymaganych prawem regulaminów, dokumentów wewnętrznych spółki w zakresie zgodności z przyjętym w spółce modelem zarządzania obszarem zapewnienia ochrony danych osobowych,

  • Praktyczne wdrażanie w życie nowych rozwiązań uwzględniających obowiązujące przepisy wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Budowanie świadomości w zakresie przestrzegania kodeksu etyki, procedur antykorupcyjnych, procedur zarządzania konfliktem interesów,

  • Koordynację procesu zgłaszania nadużyć i nieprawidłowości według przyjętych w organizacji zasad, współpracę z globalnym zespołem Heinekena,

  • Audyty nowych oraz już używanych lub modernizowanych aplikacji IT dla oceny zgodności z wymogami RODO oraz przyjętymi regulacjami wewnętrznymi,

  • Współpracę z organami nadzoru, w tym przygotowanie odpowiedzi na pisma kierowane przez organy oraz udział w prowadzonych w spółce kontrolach.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie,

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek prawo),

  • Znajomość zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych, w szczególności nowego rozporządzenia (RODO),

  • Znajomość przepisów i tematyki stosowania rozwiązań zapobiegających nadużyciom, korupcji i konfliktom interesów,

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego (min. poziom B1),

  • Doświadczenie w prowadzeniu / koordynowaniu projektów,

  • Podstawowa znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów informatycznych,

  • Zdolności komunikacyjne, pracy w zespole, pracy pod presją czasu, orientacji na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętności pracy pod presją czasu.

  • Mile widziana znajomość normy ISO 27001.

To oferujemy

  • Deputat piwny

  • Wczasy pod gruszą

  • Kafeteria MyBenefit

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Szkolenia i działania rozwojowe

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia