Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Kierownik ds. Pozyskiwania Nieruchomości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 06.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BGK Nieruchomości S.A. jest spółką zależną Banku Gospodarstwa Krajowego, którego zadaniem jest wspieranie rozwoju gospodarczego kraju i podnoszenie jakości życia Polaków. BGK Nieruchomości S.A. wzmacnia potencjał ogólnopolskiego rynku mieszkaniowego poprzez realizację inwestycji o istotnym znaczeniu dla lokalnych społeczności. Naszą misją jest zwiększenie dostępności mieszkań na wynajem, także dla słabiej uposażonych rodzin. Działamy na zasadach komercyjnych, bez angażowania pieniędzy podatników.

    Biuro Pozyskiwania Nieruchomości
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Aktywne wsparcie menadżera ds. pozyskiwania nieruchomości
    • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie pozyskiwania nieruchomości
    • Dbałość o realizację celów ilościowych i jakościowych
    • Dbałość o terminowe raportowanie i rozliczanie projektu
    • Sporządzanie analiz, dokumentacji i wniosków dla Inwestora
    • Współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego w zakresie finansowania inwestycji

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami
    • Znajomość rynku nieruchomości
    • Umiejętności strategicznego myślenia oraz pracy nad kilkoma projektami inwestycyjnymi równolegle
    • Mile widziane doświadczenie realizacji procesów inwestycyjnych
    • Mile widziana znajomość metodyki zarządzania projektami prince2, PMBOK lub IPMA
    • Doświadczenie w pracy w sektorze budownictwa mieszkaniowego lub komercyjnego będzie dodatkowym atutem
    • Aktywne podejście do rozwiązywania problemów
    • Bardzo dobra umiejętność komunikacji i budowania strategicznych relacji z innymi
    • Umiejętność podejmowania decyzji, negocjacji oraz sprawnego zarządzania ryzykiem
    • Obowiązkowość i odpowiedzialność za powierzone zadania
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy wielozadaniowej

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Praca w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Balance

    Prześlij swoje CV za pomocą Aplikuj, jeśli spełniasz powyższe wymagania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Administrator danych
    W związku z przystąpieniem do rekrutacji, administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest BGK Nieruchomości S.A. z siedzibą w Warszawie, które w powyższym celu będzie przetwarzało dane.

    Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem:

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BGK Nieruchomości S.A. ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia ww. procesu rekrutacji."

    albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BGK Nieruchomości S.A. ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia ww. procesu rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez BGK Nieruchomości S.A.”