Oferta pracy

Młodszy Kierownik ds. Regulacyjnych

Danone Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

ABOUT THE JOB

Jako Młodszy Kierownik ds. Regulacyjnych dołączysz do Działu Regulacyjnego w Danone, w którym będziesz odpowiedzialny/a za realizację zadań dotyczących zagadnień regulatorowych, w tym zadań dotyczących etykiet produktów i regulatorowej oceny materiałów promocyjnych. Dla osób z pasją, lubiących wyzwania, poszukujących możliwości rozwoju - mamy coś wyjątkowego do zaoferowania.

W powyższej roli będziesz odpowiedzialny/a za realizację zadań dotyczących zagadnień regulatorowych, w tym:

  • Walidację etykiet środków spożywczych i wyrobów medycznych
  • Regulatorową ocenę materiałów promocyjnych
  • Zadania związane z dokumentacją produktową
  • Współpracę z władzami w zakresie powiadomień, kontroli i zapytań
  •  Regulatorowy wkład w zadania/projekty biznesowe

About You:

Rola Młodszego Kierownika ds. Regulacyjnych jest dla Ciebie, ponieważ posiadasz min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze regulacji prawnych dotyczących żywności (preferencyjnie żywności specjalnego przeznaczenia medycznego), jesteś absolwentem kierunków związanych z żywieniem człowieka, biologicznych lub pokrewnych oraz:

  • Cechuje Cię umiejętności analizy i stosowania w praktyce przepisów prawa żywnościowego oraz oceny ryzyka
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z etykietami środków spożywczych i regulatorowej ocenie materiałów promocyjnych
  • Wyróżnia Cię bardzo dobra organizacja pracy, potrafisz koordynować wiele zagadnień jednocześnie i cechuje Cię przy tym wyjątkowa staranność i dokładność
  • Pracujesz w środowisku międzynarodowym, na co dzień swobodnie komunikujesz się w języku angielskim.
  • Znajomość zagadnień regulatorowych z obszaru wyrobów medycznych będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na zastępstwo (ok. 18 miesięcy)
  • Będziesz mieć dostęp do szerokiego pakietu socjalnego, który oferujemy dla Ciebie i Twojej rodziny, prywatną opiekę medyczną czy ubezpieczenie na życie, Kartę sportową Multisport i zniżki dla pracowników
  • Dopłaty z Funduszu Socjalnego (wszystkie benefity znajdziesz na: https://danone.pl/profesjonalisci/#benefity
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Unikalną kulturę organizacyjną opartą na wartościach: humanizm, otwartość, bliskość i entuzjazm

Co dalej?

Po kliknięciu w „Aplikuj” założysz swój profil w systemie rekrutacyjnym poprzez dodanie CV. Zapoznamy się z Twoim doświadczeniem, a następnie z wybranymi kandydatami umówimy się na pierwszą, telefoniczną rozmowę rekrutacyjną, a następnie zaprosimy Cię na spotkanie z przełożonym.

Administratorem Twoich danych osobowych udostępnionych w profilu oraz w dokumentach składanych w ramach rekrutacji jest Danone Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Redutowa 9/23,  01-103 Warszawa).

ABOUT US

DANONE to nie jest zwykła firma – jesteśmy grupą spółek i razem z Żywiec Zdrój i Nutricia realizujemy naszą misję, zgodnie z którą „niesiemy zdrowie tak wielu ludziom jak to możliwe”.

W DANONE niesiemy pomoc poprzez żywienie oraz pomagamy osobom potrzebującym, we wrażliwych momentach ich życia. Przyświeca nam filozofia „best care”, którą stosujemy w kierunku naszych pracowników, pacjentów czy lekarzy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach odwiedź:https://nutricia.pl/zywienie-specjalistyczne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy