Oferta pracy

Młodszy Kierownik ds. Rozwoju Kategorii

Nestlé Polska S.A. O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Kierownik / Koordynator

w dywizji Nestlé Nutrition

Miejsce pracy: Warszawa

Poznaj zakres obowiązków:

  • Identyfikowanie możliwości rozwoju dla kategorii w poszczególnych kanałach sprzedaży i u poszczególnych klientów. Zapewnienie poprawnej komunikacji między działem działami komercyjnymi (Marketingu i Sprzedaży)
  • Zbieranie danych, opracowanie analiz i raportów w celu identyfikowania czynników odpowiedzialnych za wzrost kategorii.
  • Uczestnictwo i zarzadzanie procesami Joint Business Planning z kluczowymi klientami
  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami, przedstawianie wizji rozwoju kategorii poprzez kluczowe czynniki i trendy wpływające na rozwój kategorii
  • Zarządzanie procesami planowania krótko, średnio i długoterminowego (MBP, ICP, MBS)
  • Monitorowanie trendów rynkowych, działań konkurencji, potrzeb klientów, rekomendowanie nowych aktywacji w ramach podległej kategorii
  • Tworzenie i rekomendacja aktywacji 4P (Price, Product, Placement, Promotion) dla poszczególnych kanałów
  • Post Ewaluacja promocji, analiza efektywności przeprowadzonych działań promocyjnych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale marketingu lub sprzedaży w organizacji z branży FMCG
  • Min 5 lat doświadczenia zawodowego
  • Wymagana znajomość specyfiki branży FMCG
  • Znajomości rynku detalicznego, drogeryjnego oraz e-commerce w Polsce
  • Znajomość narzędzi analitycznych A.C. Nielsen
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: handel, ekonomia, marketing)
  • Biegłej znajomości języka angielskiego (poziom min. B2)
  • Otwartości na nowe wyzwania i gotowości do aktywnej współpracy
  • Umiejętności pracy w zespole cross-funkcyjnym
  • Samodyscypliny, doskonałej organizacji pracy oraz umiejętności przewodzenia projektami i egzekwowania ustaleń
  • Samodzielności i dokładności w działaniu
  • Komunikatywności i umiejętności prezentacyjnych
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Dobra znajomość (MS Excel)

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samochód służbowy
  • Konkurencyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, Fundusz Emerytalny, Fundusz Socjalny, 50% dofinansowania do posiłków w kantynie
  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie z branży FMCG o najwyższych standardach pracy
  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku
  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości
  • Stworzenie ścieżki rozwoju kariery dopasowanej do aspiracji i możliwości wewnątrz firmy
  • Elastyczne godziny pracy oraz home office do 5 razy w miesiącu
  • Nowoczesne biuro na Mokotowie (ok. 15 minut od stacji Metro Wilanowska)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jeśli powyższy opis Cię zainteresował nie zwlekaj i wyślij do nas swoje zgłoszenie klikając przycisk Aplikuj. Czekamy na Twoje zgłoszenie. Zapraszamy również do aplikowania poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.nestle.pl w zakładce kariera. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne