Młodszy Kierownik ds. Współpracy z Kluczowymi Dystrybutorami

Mars Polska sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizacja targetów sprzedażowych NSV

  • realizacja targetów sprzedażowych DSV (odsprzedaż od dystrybutorów)

  • realizacja ustalonego poziomu P&L dla podległych klientów

  • realizacja zadań periodalnych oraz zadań jakościowych zgodnie z narodowym planem promocyjnym

  • zapewnienie odpowiedniej dostępności oraz dystrybucji produktów u podległych klientów

  • zapewnienie odpowiedniej dystrybucji produktów Mars w sklepach zgodnie z wyznaczonymi celami

  • odpowiedzialność za właściwą współpracę z innymi współpracownikami działu Small Format – Key Account Managerami Sieci Lokalne oraz Eurocash

  • odpowiedzialność za negocjacje i egzekucje umów handlowych z klientami kanału dystrybucji

  • odpowiedzialność za wprowadzenie nowych cenników w wyznaczonych terminach do klientów dystrybucji

  • odpowiedzialność za legalne i ekonomiczne bezpieczeństwo zawieranych umów handlowych

  • odpowiedzialność za właściwą komunikację pomiędzy Mars a strukturą 3rd Party

  • odpowiedzialność za aktywną współpracę z klientami oraz właściwą komunikację celów biznesowych Mars do klientów

  • aktywne działanie w celu osiągnięcia pozycji lidera w segmencie pokarmów dla zwierząt produktów Mars Polska

  • bieżące analizowanie wykorzystania powierzonych budżetów sprzedażowych, tworzenie właściwych rezerw oraz niezwłoczne informowanie przełożonego o sytuacjach mających lub mogących mieć wpływ na poziom powierzonych budżetów

  • bieżące analizowanie danych ilościowych i jakościowych na temat trendów rozwoju sprzedaży u podległych klientów

  • zapewnienie doskonałej komunikacji z innymi działami w szczególności współpracujący z podległymi klientami

  • zdobywanie wiedzy oraz doskonalenie umiejętności niezbędnych na zajmowanym stanowisku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe i ogólna wiedza ekonomiczna

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Biegłość w pracy na systemach MS Office (Excel)

  • prawo jazdy Kat B, mobilność.

  • Doświadczenie w pracy w dziale rynkowym, w tym w dziale sprzedaży min. 3 lata

  • Wysoko rozwinięte umiejętności budowania relacji

  • Wysoka skuteczność min 95% w realizacji postawionych zadań

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Wiedza o produktach i strategiach sprzedaży

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, uzupełnione o premie,

  • Możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji,

  • Pakiet dodatkowych benefitów, m.in.

  • ubezpieczenie na życie,

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, w tym dostępność placówki na miejscu w Sochaczewie,

  • pakiet oszczędnościowy,

  • kartę Multisport na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość zakupu produktów firmowych w preferencyjnych cenach

  • Pozytywny i zgrany zespół współpracowników, nastawionych na wiedzę i wspólny cel :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie posiłków

Etapy rekrutacji
1

Rejestracja i aplikacja

2

Telefoniczna/Wirtualna rozmowa z rekruterem

3

Udział w wirtualnym panelu rekrutacyjnym

4

Rozpoczęcie pracy

Mars Polska sp. z o.o.

Mars to rodzinna firma z ponad stuletnią tradycją. Codziennie tworzymy produkty, których marki są znane na całym świecie, takie jak M&M’S®, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®, ORBIT®, SKITTLES®, czy UNCLE BEN'S®. Ponieważ nasi Współpracownicy są tak różni, jak różne są nasze produkty, każdemu z nich oferujemy indywidualne podejście do rozwoju oraz chcemy zapewnić wieloletnią karierę. To co nas łączy to Pięć Zasad, czyli Jakość, Odpowiedzialność, Wzajemność, Wydajność i Wolność. Wierzymy, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj.

Działamy w ponad 80 krajach, a w Polsce jesteśmy obecni od blisko 30 lat. Nasze biura i fabryki mieszczą się w Warszawie, Poznaniu, Niepołomicach k. Krakowa oraz w Sochaczewie i Błoniu. Nasz dział sprzedaży jest aktywny na terenie całego kraju. Oprócz produkcji i sprzedaży, w Polsce ulokowane są również globalne centra usług wspólnych.

Przewiń do profilu firmy