Oferta pracy

Młodszy Kierownik ds. Zarządzania Siecią i Liniami

Schenker Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie najwyższych standardów pracy w ramach sieci połączeń krajowych poprzez:
    • aktywne poszukiwanie obszarów do optymalizacji kosztowych i jakościowych w zakresie odpowiedzialności,
    • analizę przyczyn odchyleń od standardów oraz inicjowanie działań naprawczych w zakresie odpowiedzialności,
    • wdrażanie niezbędnych procedur operacyjnych oraz nadzór nad ich przestrzeganiem,
    • elastyczne dostosowywanie zasobów do zmieniających się potoków ładunkowych,
    • konstruktywna współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji, a także z partnerami zewnętrznymi,
    • sporządzanie raportów i zestawień statystycznych,
    • moderowanie i/lub uczestniczenie w regularnych telekonferencjach zewnętrznych (z Przewoźnikami), a także wewnątrz organizacji,
  • współtworzenie strategii rozwoju Biznesu Lądowego.

Wymagania:

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem, zasobami i sprzętem,
  • swobodne posługiwanie się pakietem Microsoft Office,
  • analityczny sposób myślenia oraz zorientowanie na szczegóły,
  • odpowiedzialność za swoje działania i rezultaty,
  • nastawienie na cel,
  • dostarczanie informacji rzeczowo i w zrozumiały sposób,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka angielskiego – poziom średniozaawansowany,
  • znajomość specyfiki obszaru sieci połączeń krajowych,
  • mile widziane - doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz doświadczenie we współpracy z przewoźnikami.

Oferujemy:

Kultura i rozwój:

  • Możliwość udziału w corocznych wydarzeniach firmowych,
  • Możliwość organizacji lub wzięcia udziału w akcjach: Szlachetna Paczka, Świąteczny Czas Pomagania, Zielony Czas Pomagania
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość uzyskania dofinansowania do edukacji po przepracowanym roku (studia podyplomowe, szkolenia, kursy),
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach globalnej korporacji: rekrutacje wewnętrzne pozwalają wielu naszym pracownikom zdobywać nowe doświadczenia zarówno w strukturach DB Schenker w Polsce, jak i w oddziałach naszej firmy za granicą.

Benefity:

  • Premia miesięczna, bony świąteczne, wczasy pod gruszą,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover oraz karty Multisport
  • Możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego oraz ubezpieczenia na życie
  • Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia za polecenie znajomych do pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy