Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Kierownik Działu Technologicznego

CREUZET POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie i wdrożenie strategii utworzenia działu inżynieryjno-technologicznego,

  • kompleksowe zarządzanie wdrożeniami nowych produktów i procesów,

  • usprawnienia istniejących procesów produkcyjnych,

  • wsparcie działu produkcji w zakresie nadzoru nad technologią i jakością produktu,

  • nadzór nad opracowywaniem i zmianami w dokumentacji technologicznej i produkcyjnej,

  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych,

  • planowanie i organizowanie pracy zespołu,

  • nadzorowanie i kontrola realizacji zadań przez podwładnych,

  • współpraca z innymi działami inżynieryjno-technologicznymi w grupie LISI.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej lub branży lotniczej),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie min. B2/C1),

  • mile widziana znajomość języka francuskiego,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • praktyczna znajomość funkcjonowania działu technologicznego,

  • znajomość normy EN 9100:2018,

  • znajomość narzędzi PFMEA,

  • znajomość narzędzi statystycznych: analizy Cp, Cpk,

  • umiejętność tworzenia dokumentacji dla klienta: FAI,

  • umiejętność: analitycznego myślenia, kierowania zespołem, planowania i dobrej organizacji czasu pracy,

  • umiejętność: współpracy w ramach zespołów funkcjonalnych oraz macierzowych, skutecznej komunikacji,

  • kreatywność,

  • samodzielność,

  • gotowość do przyjęcia awansu na stanowisko kierownicze.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • praca w środowisku międzynarodowym,

  • zadania wspierające rozwój,

  • dodatkowe benefity.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • premie

CREUZET POLSKA SP. Z O.O.

LISI AEROSPACE Creuzet Polska znajduje się w Rzeszowie, na terenie Parku Naukowo-Technologicznego Rzeszów-Dworzysko. LISI AEROSPACE Creuzet Polska zajmuje się obróbką łopatek do silników lotniczych. Specjalizuje się w produkcji części tytanowych do silników CFM, PP20, LEAP, a także GE.

Dołącz do nas, aby dowiedzieć się, jak projektujemy i produkujemy elementy złączne i elementy konstrukcyjne stosowane w płatowcach i silnikach lotniczych.

Przewiń do profilu firmy