Młodszy Kierownik Inwestycji ds. koordynacji ogólnobudowlanej - Junior Project Manager

Gleeds Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i nadzór nad realizacją robót budowlanych i ich zgodności z założonym harmonogramem

  • Koordynowanie prac podwykonawców

  • Kontrola i obsługa dokumentacji projektowej

  • Wykonywanie obmiarów, przygotowywanie rozliczeń

  • Bieżące odbiory i kontrola jakości robót

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

  • Rozliczanie podwykonawców

  • Koordynacja i nadzór nad usuwaniem usterek

  • Zamówienia sprzętowe oraz materiałowe

  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP

  • Współpraca z Klientem, podwykonawcami, projektantami

  • Uczestniczenie w spotkaniach związanych z realizacją Inwestycji

  • Udział w przygotowywaniu dokumentów związanych z realizacją Inwestycji (notatki z narad, pisma, raporty miesięczne, protokoły przekazania)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku: Budownictwo, Inżynieria Środowiska

  • Język angielski na poziomie B2

  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • Znajomość uczestników procesu budowlanego

  • Nastawienie na jakość i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę przy prestiżowych inwestycjach

  • Pakiet medyczny i inne benefity w pakiecie kafeteryjnym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Gleeds Polska Sp. z o.o.

Pomagamy naszym Klientom w Polsce od 1988 roku i jesteśmy jedną z pierwszych firm w kraju uprawnionych do posługiwania się prestiżowym tytułem ’Regulated by RICS’. Nasze usługi świadczymy z 7 biur zlokalizowanych w różnych częściach kraju. Współpracujemy zarówno z lokalnymi jak i zagranicznymi Klientami realizując blisko 200 zleceń rocznie, eksplorując również nowe dziedziny i sektory takie jak: zrównoważone budownictwo, domy opieki dla osób starszych, opieka zdrowotna i szpitale czy PPP. Jako niezależni konsultanci budowlani, którzy od wielu lat specjalizują się w doradztwie w procesie budowlanym, oferujemy naszym Klientom usługi bez ryzyka wystąpienia konfliktu interesów. Dzięki naszemu ponad 25-letniemu doświadczeniu w regionie, jesteśmy ekspertami i łączymy umiejętności rozwiązywania wyzwań wynikających zarówno z lokalnych, jak i regionalnych uwarunkowań.

Mamy szczegółową wiedzę na temat rynku lokalnego oraz kosztów. Współpracujemy z naszymi Klientami w różnych językach włączając język ukraiński, rosyjski i hiszpański oprócz języka polskiego i angielskiego.

Intensywnie inwestujemy w rozwój i szkolenia naszych ludzi. Nasi Klienci odniosą korzyści również z zaangażowania zagranicznych specjalistów oraz wsparcia innych biur firmy Gleeds na świecie, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Przewiń do profilu firmy