Młodszy Kierownik Montażu i Serwisu

MP Prolift Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

MP Prolift Sp. z o.o.

Kościelna 21

Poznań

MP Prolift wchodzi w skład międzynarodowego koncernu MP Lifts (www.mplifts.pl) z siedzibą w Hiszpanii. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, montażem oraz konserwacją urządzeń dźwigowych, schodów i chodników ruchomych. Jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na całym świecie. Dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy zwiększały komfort życia użytkowników, nie zapominając o właścicielach, zarządcach budynków i architektach.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

MŁODSZY KIEROWNIK MONTAŻU I SERWISU

Zakres zadań:

  • Nadzorowanie prac montażowych poprzez odwiedzanie miejsc instalacji, kontrolowanie firm podwykonawczych i rozwiązywanie problemów w celu zapewniania zgodności prowadzonych prac z normami bezpieczeństwa, jakości i rentowności,
  • Negocjowanie oraz zawieranie umów z firmami podwykonawczymi,
  • Monitorowanie skuteczności pracy i wydajność montażu,
  • Przygotowanie prac montażowych zgodnie z procedurami w celu optymalizacji czasu i kosztów,
  • Planowanie różnych etapów procesu instalacji w celu koordynacji zasobów i dotrzymania terminów,
  • Nadzór na wykonywaniem konserwacji i napraw urządzeń,
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla monterów i konserwatorów z zakresu wybranych tematów,
  • Rozruch nowo zainstalowanych urządzeń,
  • Przygotowanie i udział w próbach i testach urządzeń przeprowadzanych przez UDT,
  • Przeprowadzanie kontroli jakości prac montażowych,
  • Rozwiązywanie występujących problemów technicznych zgłoszonych przez poszczególne jednostki organizacyjne,
  • Udzielanie wsparcia technicznego z zakresu występujących problemów technicznych,
  • Sporządzanie raportów i opisów rozwiązanych problemów technicznych,
  • Usuwanie na bieżąco zgłoszonych przez klienta usterki i nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzeń,
  • Rejestrowanie przeprowadzonych czynności,
  • Przestrzeganie na swoim stanowisku pracy zasady BHP i Ochrony środowiska.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie elektryczne/elektroniczne lub pokrewne (wyższe będzie dodatkowym atutem),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w branży dźwigowej i uprawnienia konserwatora urządzeń dźwigowych będą dodatkowym atutem,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dokładność i sumienność,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Samodzielność, przedsiębiorczość i zaangażowanie,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju oraz szkoleń, również zagranicą,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Niezbędne narzędzia pracy na w/w stanowisku.

Jeżeli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV wybierając przycisk "Aplikuj teraz"

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami. Nadesłanych dokumentów aplikacyjnych nie odsyłamy.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zwartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz 883.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy