Oferta pracy

Młodszy kierownik montażu (Inżynier konstrukcji stalowych)

Forglass Sp. z o.o.

Wadowicka 8A

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z kierownikiem montażu oraz kierownikiem projektu

  • Organizowanie i koordynowanie prac montażowych na obiekcie

  • Przygotowywanie harmonogramów prac

  • Udział w spotkaniach technicznych

  • Nadzorowanie pod kątem jakości i terminowości prac

  • Rozwiązywanie bieżących problemów pojawiających się na budowie

  • Kontrola wydatków zgodnie z ustalonym budżetem

  • Raportowanie postępów prac

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, bądź w trakcie V roku studiów (mile widziane mechanika i budowa maszyn)

  • Znajomość języka angielskiego – B2/C1 (drugi język mile widziany)

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Gotowość do wyjazdów służbowych zagranicznych i krajowych, około 30% czasu pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)

  • Zmysł techniczny oraz podstawowa znajomość CAD.

  • Zaangażowanie, wychodzenie z inicjatywą, poczucie odpowiedzialności oraz samodzielność

To oferujemy

  • Niekorporacyjną i bardzo przyjazną atmosferę pracy

  • Pracę w środowisku międzynarodowym

  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz uzyskiwanych wyników pracy

  • Możliwość awansu w ramach struktury firmy

  • Samodzielne stanowisko i ambitne zadania

  • Możliwość rozwoju

  • Pracę z najlepszymi ekspertami

  • Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • Przestronne biuro

  • Nauka języków w pracy

“Progress through technology” oznacza, że łączymy ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji szkła z najbardziej zaawansowaną technologią w projektowaniu, inżynierii, produkcji i stawianiu pieców szklarskich oraz zestawiarni dla naszych klientów – producentów wyrobów szklanych, opakowań, float, szkła wodnego oraz włókna szklanego. Firma zatrudnia 250 pracowników, w tym 95 inżynierów.

Przewiń do profilu firmy