Oferta pracy

Młodszy Kierownik Projektów Bi (IT)

Eurocash S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Grupa Eurocash:
to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
MŁODSZY KIEROWNIK PROJEKTÓW BI (IT)

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Przygotowanie wymagań projektowych w ścisłej współpracy z Klientami biznesowymi.
  • Tworzenie harmonogramów prac oraz raportowanie postępów.
  • Koordynowanie prac zespołów projektowych oraz dostawców IT.
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji niezbędnych do realizacji zadań w projektach.
  • Opracowanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej.
  • Zarządzanie budżetem projektu.

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
    lub technicznym.
  • Posiadasz doświadczenie w koordynowaniu projektów wdrożeniowych
    w obszarze IT, w tym w metodykach zwinnych.
  • Znasz narzędzia klasy Business Intelligence i/lub Data Warehouse.
  • Posiadasz łatwość nawiązywania kontaktów i umiesz budować długofalowe relacje.
  • Potrafisz określać ramy projektu oraz definiować zadania zespołu.
  • Wykorzystujesz narzędzia do zarządzania projektami
    (preferowane Jira).
  • Posiadasz rozwinięte zdolności analityczne.
  • Posługujesz się językiem angielskim.
  • Twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie w projektach wykorzystujących technologie Microsoft Azure, SAP ERP/BW/HANA oraz znajomość branży FMCG.

Co dla Ciebie mamy?

  • Stabilną pracę w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG.
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w stabilnej firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku.
  • Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy