Młodszy Kierownik Projektów Fotowoltaicznych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2019-02-28
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2019-03-30)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AZURE ENERGY sp. z o.o.

    Jesteśmy od lat związani z rynkiem odnawialnych źródeł energii, jest to nasza praca jak i pasja, gdyż wprowadzanie ekologicznych rozwiązań w codziennym życiu daje nam dużo satysfakcji.

    W chwili obecnej poszukujemy do naszego zespołu w Warszawie kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Utrzymywanie kontaktów z właścicielami terenów, klientami i dostawcami;
    • Prowadzenie negocjacji i podpisywanie umów dla przedsięwzięć inwestycyjnych (umowy dzierżawy, służebności gruntowe i przesyłu);
    • Częste wyjazdy, praca na terenie całej Polski;
    • Wsparcie Kierownika Projektów w uzyskiwaniu wszelkich zgód związanych z realizacją budowy obiektu energetycznego;
    • Prowadzenie zbioru i rejestru dokumentów związanych z rozwojem projektów;
    • Przygotowanie odpowiednich materiałów i informacji dla Kierownika Projektów;
    • Reprezentowanie i tworzenie pozytywnego wizerunku Spółki.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe w kierunku technicznym (preferowane kierunki: odnawialne źródła energii, elektroenergetyka, gospodarka przestrzenna lub pokrewne)
    • Znajomości procesu inwestycyjnego, w tym kwestii administracyjnych i prawnych związanych z zarządzaniem projektami budowlanymi – mile widziane
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Znajomość MS Office, QGIS, Autocad
    • Mobilność, prawo jazdy kat. B
    • Dobra znajomości branży i rynku OZE / PV – mile widziane

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w dynamicznie rozwijającej się branży OZE,
    • Udział w ciekawych projektach,
    • Przyjazną atmosferę i warunki pracy,
    • Stały + premiowy sposób wynagrodzenia,
    • Elastyczne godziny pracy,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.