Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Kierownik Projektów Fotowoltaicznych

AZURE ENERGY sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

W Azure Energy odnawialne źródła energii są naszą praca jak i pasją, gdyż wprowadzanie ekologicznych rozwiązań w codziennym życiu daje nam dużo satysfakcji.

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie kontaktów z właścicielami terenów, klientami i dostawcami;
  • Prowadzenie negocjacji i podpisywanie umów dla przedsięwzięć inwestycyjnych (umowy dzierżawy, służebności gruntowe i przesyłu);
  • Częste wyjazdy, praca na terenie całej Polski;
  • Wsparcie Kierownika Projektów w uzyskiwaniu wszelkich zgód związanych z realizacją budowy obiektu energetycznego;
  • Prowadzenie zbioru i rejestru dokumentów związanych z rozwojem projektów;
  • Przygotowanie odpowiednich materiałów i informacji dla Kierownika Projektów;
  • Reprezentowanie i tworzenie pozytywnego wizerunku Spółki.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku technicznym (preferowane kierunki: odnawialne źródła energii, budownistwo, elektroenergetyka, gospodarka przestrzenna lub pokrewne);
  • Znajomości procesu inwestycyjnego, w tym kwestii administracyjnych i prawnych związanych z zarządzaniem projektami budowlanymi – mile widziane;
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Znajomość MS Office, QGIS, Autocad;
  • Mobilność, prawo jazdy kat. B;
  • Dobra znajomości branży i rynku OZE / PV – mile widziane.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w dynamicznie rozwijającej się branży OZE;
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy;
  • Stały + premiowy sposób wynagrodzenia;
  • Elastyczne godziny pracy.

Ogłoszenie archiwalne