Oferta pracy

Młodszy Kierownik Projektów/Junior Project Manager

CANAL+ Polska S.A.

aleja Sikorskiego 9

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i zarządzanie projektami o zasięgu lokalnym i międzynarodowym w obszarach transformacji cyfrowej, CRM, upraszczania i automatyzacji procesów

  • przeprowadzanie projektów przez proces decyzyjny (koordynacja opracowania wymagań biznesowych, technicznych oraz uzasadnienia biznesowego wraz z wyliczeniami finansowymi, uzyskanie akceptacji decydentów)

  • realizacja projektów – prototypowanie, implementacja, testy, wdrożenie – w wyznaczonym czasie i budżecie

  • koordynowanie tworzenia niezbędnej dokumentacji w ramach realizowanych projektów

  • współtworzenie i odpowiedzialność za metodykę prowadzenia projektów

  • zarządzanie ryzykami w projektach

  • zapewnienie odpowiedniej formy i jakości przepływu informacji wśród interesariuszy projektu, na wszystkich szczeblach organizacji

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie prowadzenia projektów

  • znajomość narzędzi MSOffice, Jira, Confluence

  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

  • umiejętność pracy pod presją czasu przy kilku równoległych projektach

  • preferowane doświadczenie w projektach wdrażania zmian w IT doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodwym będzie dodatkowym atutet

  • mile widziane doświadczenie w branży Media/Telco

  • komunikatywność i proaktywność

To oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• pracę w zgranym, wzajemnie wspierającym się zespole

• realny rozwój umiejętności

• nową, unikalną i cenną wiedzę

• prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty CANAL+

Kogo szukamy?

W CANAL+ stawiamy na ludzi proaktywnych, którzy z determinacją i zaangażowaniem będą zmieniali zastaną rzeczywistość. Zależy nam na współpracy z przedsiębiorczymi i dynamicznymi osobami, pełnymi optymizmu i pozytywnej energii, które w innowacyjny sposób podejdą do stawianych przed nimi zadań. Cenimy ludzi, którzy są gotowi kwestionować istniejące rozwiązania, myśleć nieszablonowo, przesuwać granice, zmieniać niemożliwe w rzeczywistość oraz potrafią szybko dostosowywać się do zmian. CANAL+ jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. Każdy jest u nas mile widziany i tak samo ważny, niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, przekonań czy orientacji. Jeśli te wszystkie wartości są Ci bliskie oraz chcesz, aby Twoja pasja i talenty pozwalały Ci rozwijać się razem z nami, z niecierpliwością czekamy na Ciebie! Nie możemy się doczekać, by poznać Twój punkt widzenia. Pomożemy Ci wykorzystać Twój potencjał! Dołącz do nas!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich najbliższych

  • ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach

  • karta Multisport

  • realizacja pasji sportowych w firmowych drużynach

  • szkolenia i rozwój

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • refundacja okularów z ZFŚS

  • dofinansowanie do wypoczynku z ZFŚS

  • zniżki na zakupy u wybranych partnerów

  • freestyle dress code

  • codziennie „godzina bez spotkań”

  • przyjazny proces onboardingu

  • praca hybrydowa

  • paczki świąteczne

  • parking dla pracowników

  • bezpłatny dostęp do oferty CANAL+ (CANAL+ Online, TIDAL)

CANAL+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Przewiń do profilu firmy