Młodszy Kierownik Projektów SAP

KBJ S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne zarządzanie projektami utrzymania i/lub rozwoju

  • Wsparcie Kierownika Projektu w realizacji bieżących zadań w ramach umów ramowych

  • Samodzielna realizacja zadań projektowych wskazanych przez Kierownika Projektu w ramach projektów utrzymania i rozwoju oraz projektów wdrożeniowych

  • Raportowanie stanu realizacji projektów

  • Bieżące raportowanie potencjalnych ryzyk i zagrożeń projektowych w ramach zadań realizowanych w danym projekcie

  • Identyfikacja i dobór członków projektu pod kątem kompetencji

  • Stosowanie standardów w zakresie prowadzenia projektów i komunikacji z Klientami - realizacja projektów zgodnie z procedurami KBJ oraz ustalonych dla danego projektu

  • Prowadzenie jednocześnie projektów utrzymaniowych z uwzględnieniem działań serwisowych SAP (z odpowiedzialnością za zakres i harmonogram powierzonych projektów)

  • Aktywne wsparcie procesów sprzedażowych i ofertowych w zakresie wycen

  • Dbałość o dobrą atmosferę zarówno we współpracy z klientami jak i wewnątrz zespołu oraz budowanie długotrwałych, pozytywnych, relacji z Klientami oraz Partnerami Biznesowymi.

  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji

Nasze wymagania

  • Studia wyższe (ekonomiczne, informatyczne, z zakresu zarządzania)

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów utrzymaniowo-rozwojowych SAP

  • Udokumentowane prowadzenie minimum 2 projektów utrzymaniowych w pełnym okresie obowiązywania umowy

  • Znajomość wskazanych metodyk: PRINCE2, Agile, ITIL

  • Znajomość podstaw rachunkowości oraz rozumienie przebiegu procesów biznesowych

  • Umiejętność zarządzania potrzebami użytkowników w odniesieniu do zakresu, budżetu i harmonogramu prowadzonych projektów

  • Dobra komunikacja z interesariuszami projektu, umiejętność budowania relacji z osobami na wszystkich szczeblach organizacji

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność oraz orientacja na zdefiniowane cele

  • Umiejętność pracy w zespole i środowisku rozproszonym oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętności: rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji, pisemnego i ustnego wypowiadania się, zdolności interpersonalne oraz organizacyjne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

Mile widziane

  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów systemu SAP

  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów systemów klasy ERP innych niż SAP

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów dla Klientów z sektora publicznego

  • Znajomość procedur obowiązujących przy postępowaniach/umowach PZP

  • Doświadczenie w zakresie obowiązków administratora i procesora w odniesieniu do obowiązujących procedur RODO

  • Posiadanie Certyfikatu PRINCE2 Practitioner – regularne odnawianie certyfikatu

  • Posiadanie Certyfikatu ITIL4 Foundation

  • Posiadanie Certyfikatu SAP Activate Project Manager lub gotowość do jego zdania

To oferujemy

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub B2B

  • Udział w projektach dla prestiżowych firm i instytucji w Polsce i za granicą

  • Dostęp do bazy wiedzy i szkoleń SAP

  • Certyfikację

  • Pakiet socjalny obejmujący m.in.: prywatą opiekę medyczną, pakiet rekreacyjny (Multisport), grupowe ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

KBJ S.A.

KBJ S.A. jako platynowy partner SAP prowadzi najciekawsze na polskim rynku projekty wdrożeniowe i utrzymaniowo-rozwojowe min. z zakresu wdrożeń S/4 HANA, Planowania Finansowego, Hurtowni Danych, Portali Korporacyjnych, Integracji, Kontrolingu, Zarządzania Kapitałem Ludzkim, Zarządzania Relacjami z Klientem. Realizujemy projekty, w których wykorzystywane są najnowsze technologie: S/4 HANA, rozwiązania chmurowe, analityka biznesowa, zaawansowane technologie programistyczne: Fiori, ABAP, Java, UI5.

Dzięki naszym klientom, zarówno największym polskim firmom jak i międzynarodowym koncernom, jesteśmy w stanie podejmować coraz to ciekawsze i bardziej ambitne wyzwania i stale się rozwijać.

Przewiń do profilu firmy