Młodszy Kierownik Projektów w Departamencie Informatyki; DIT/09/2021;

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Piękna 20

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektami, w tym tworzenie i nadzorowanie harmonogramu, wyznaczanie i weryfikacja realizacji zadań oraz poszczególnych etapów,

  • zarządzanie ryzykiem, zmianą i dokumentacją projektu,

  • dostarczanie produktów projektu o wymaganej jakości i w ustalonych terminach,

  • sporządzanie raportów z realizacji projektu,

  • wsparcie w obszarze budżetu i zamówień IT, w tym udział w pracach komisji przetargowej w zakresie zamówień IT, opracowywanie projektów umów, ustalenie kryteriów oceny oferty oraz warunków udziału w postępowaniu, weryfikacja zapisów SIWZ.

  • udział w przygotowywaniu materiałów dla postępowań zakupowych dotyczących obszaru IT UKNF.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy projektowej w IT (na poziomie kierownika projektu/biura projektów),

  • znajomość projektowych metodyk zwinnych,

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną,

  • odpowiedzialność i terminowość,

  • umiejętność zarządzania zespołem.

Mile widziane

  • znajomość metodyk projektowych potwierdzona certyfikatem,

  • znajomość ustawy o zamówieniach publicznych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy,

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji oraz udział w licznych szkoleniach grupowych i indywidualnych,

  • stanowisko pełne wyzwań i ciekawych projektów,

  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, PPK, dofinansowanie do wypoczynku, i inne),

  • pracę w nowoczesnym biurze, w dogodnej lokalizacji – w ścisłym centrum miasta.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

miejsce pracy do ustalenia, Warszawa lub jedno z biur Urzędu na terenie Polski - Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Poznań, Wrocław, Łódź, Opole, Katowice, Kraków, Kielce, Lublin, Rzeszów.

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę składać za pośrednictwem odnośnika Aplikuj.

Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez UKNF znajduje się w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz" oraz na stronie UKNF, w zakładce Kariera: