Ta oferta pracy jest nieaktualna od 199 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Kierownik Projektu

  • Gliwice, śląskie
  • Kierownik
  • 2018-02-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Exorigo-Upos jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań IT dla sektorów retail, bankowość, produkcja i ubezpieczenia. Posiadamy w tym obszarze ponad dwudziestoletnie doświadczenie i jesteśmy zaufanym partnerem technologicznym.

    Junior Project Manager/Młodszy Kierownik Projektu
    Miejsce pracy: Gliwice

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie w ramach prowadzonych projektów kilkuosobowymi zespołami;
    • Kompleksowe zarządzanie projektami informatycznymi dotyczącymi utrzymania i rozwoju aplikacji, zgodnie z metodologią i przyjętymi standardami, współudział w wypracowywaniu wewnętrznej metodologii;
    • Nadzór nad realizowanymi projektami pod kątem budżetowym, realizacji zakresu, harmonogramu;
    • Aktywna współpraca z klientem biznesowym;
    • Wsparcie działu handlowego w procesie analizy potrzeb klienta i rozbudowy zakresu usług świadczonych dla Klienta;
    • Tworzenie dokumentacji projektowej.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne lub pokrewne);
    • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, w pracy w obszarze zarządzania projektami (Project Management);
    • Znajomość metodyk / wzorców / dobrych praktyk w obszarze zarządzania projektami;
    • Duża samodzielność, odpowiedzialność oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów, doskonałe zdolności organizacyjne i współpracy z ludźmi;
    • Entuzjazm, zainteresowanie i motywacja do rozwoju w zakresie zarządzania projektami;
    • Otwartość na nowe rozwiązania, elastyczności w działaniu;
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne: komunikacji, współpracy, adaptacji;
    • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim: biznesowym i technicznym.

    Mile widziane/Dodatkowe atuty:

    • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych;
    • Znajomość metodyk  PMI, Prince, Scrum, Kanban, inne

    Oferujemy:

    • Odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
    • Atrakcyjne technologicznie projekty prowadzenie dla uznanych firm polskich i zagranicznych;
    • Możliwość rozwoju we współpracy z najwyższej klasy ekspertami, dzielenia się wiedzą w ramach naszych wewnętrznych centrów kompetencji;
    • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z benefitami;
    • Samodzielność – osoby ceniące samorozwój przy odpowiednim wsparciu kadry menedżerskiej mają możliwość wpływu na sposób wykonywania pracy (proces developmentu, proces zarządzania projektem).

    Osoby zainteresowane zgłoszeniem swojej kandydatury prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    bottom

    oraz dopisanie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

    Osoby zainteresowane udziałem w innych procesach rekrutacyjnych Grupy Exorigo - Upos prosimy o dopisanie w CV dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez Exorigo –Upos zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”.