Oferta pracy

Młodszy Kierownik Projektu/Junior Project Manager

Blumenbecker Engineering Polska

  • Ligocka 103, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Ligocka 103

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy osoby, która kompleksowo poprowadzi projekty w branży technicznej (zautomatyzowane linie przemysłowe), a do jej obowiązków będzie należało:

  • Wsparcie i koordynacja pracy Kierownika Projektu oraz zespołów projektowych,

  • Koordynowanie prawidłowego i planowego przebiegu realizacji zadań z obszaru realizowanych projektów, zgodnie ze strategią firmy i przyjętym planem działań oraz budżetem,

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami,

  • Koordynacja i rozliczanie prac realizowanych przez podwykonawców oraz wsparcie merytoryczne działów technicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, automatyka lub pokrewne),

  • Min. 2- letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Projektu/Kierownika Projektu,

  • Dobra znajomość: MS Office, AutoCad,

  • Mile widziana znajomość programów: MS Project,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Odpowiedzialność, umiejętność elastycznego planowania i przypisywania priorytetów,

  • Gotowość do podróży służbowych w kraju i za granicą,

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (mile widziana znajomość języka niemieckiego).

To oferujemy

  • Rozwój oraz wdrożenie

  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach dla klientów na całym świecie

  • Nieprzeciętnie dobry zespół Inżynierów, z którymi będziesz współpracować

  • Pakiet socjalny, w którym odnajdziesz dofinansowanie do wakacji oraz bony świąteczne

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej, do której możesz dołączyć z rodziną oraz pakiet sportowy, który wybierzesz według swoich korzyści

  • Świetną atmosferę, spotkania oraz wyjazdy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Zapoznamy się z Twoją aplikacją

3

Przeprowadzimy z Tobą krótką rozmowę telefoniczną

4

Zaprosimy Cię na bezpośrednią rozmowę kwalifikacyjną

5

Podejmiemy decyzję

6

Powitamy Cię w Zespole!

Firma Blumenbecker Engineering Polska to wiodący integrator systemów przemysłowych, zajmujący się projektowaniem, programowaniem i wdrażaniem, kompletnych rozwiązań z zakresu automatyki i robotyki w najróżniejszych branżach produkcyjnych na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy