Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Kierownik Projektu - Junior Project Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Omecon jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą informatyczną. Specjalizuje się w rozwoju kompleksowych systemów informatycznych w zaawansowanych narzędziach technologicznych i nowoczesnych metodykach ich tworzenia.

    Wraz z poszerzaniem działalności spółki, zapraszamy do kontaktu z nami osoby z pasją, potencjałem i warsztatem programistycznym, które chcą efektywnie rozwijać swoje kompetencje i osiągać cele zawodowe w tym obszarze, jednocześnie integrując się w ramach naszego zespołu.

    Młodszy Kierownik Projektu | Junior Project Manager
    Miejsce pracy: Warszawa
    Bemowo

    Cele i odpowiedzialność:

    • Osiąganie założonych rezultatów projektowych wraz z pozytywnymi referencjami klientów i zadowoleniem zespołu projektowego.
    • Wdrożenie efektywnego procesu komunikacji z klientami, partnerami biznesowymi i współpracownikami, nastawionego na dbałość o dobre relacje.
    • Podnoszenie efektywności działania poprzez dzielenie się wiedzą, rozwój własnych kompetencji oraz poszukiwanie rozwiązań.

    Zadania:

    • Realizacja projektów zgodnie z przyjętą metodyką oraz uzgodnionym zakresem, budżetem i harmonogramem.
    • Ścisła współpraca z zespołem rozwoju oprogramowania i analizy biznesowej oraz aktywny kontakt z klientem w zakresie uzgadniania i definiowania istotnych elementów projektu, planowania działań i ich realizacji.
    • Identyfikacja ryzyk projektowych i zarządzanie nimi.
    • Raportowanie oraz przekazywanie informacji w sposób umożliwiający całościowy wgląd w bieżącą sytuację.
    • Proponowanie oraz wdrażanie standardów i narzędzi.
    • Dbanie o dobrą współpracę i wspólne znajdywanie efektywnych rozwiązań.

    Wymagane umiejętności i wiedza:

    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów.
    • Znajomość metodyk projektowych, w tym metodyk zwinnych.
    • Znajomość narzędzi.
    • Swobodna komunikacja w języku angielskim.

    Mile widziane dodatkowe kompetencje (lub możliwość ich zdobycia):

    • Certyfikat(y) z zakresu metodyki prowadzenia projektów.
    • Umiejętność współpracy w środowisku projektowym działającym w oparciu o metodyki zwinne.
    • Znajomość specyfiki projektów związanych z rozwojem oprogramowania.

    Oczekiwania:

    • Sumienność, systematyczność i wytrwałość.
    • Aktywny i pozytywny kontakt interpersonalny.
    • Umiejętność analizy problemów i znajdywania rozwiązań.

    Warunki zatrudnienia:

    • Umowa o pracę lub kontrakt.
    • Czas pracy pełno-etatowy.
    • Opieka medyczna.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.