Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy kierownik projektu

Forglass Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

“Progress through technology” oznacza, że łączymy ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji szkła z najbardziej zaawansowaną technologią w projektowaniu, inżynierii, produkcji i stawianiu pieców szklarskich oraz zestawiarni dla naszych klientów – producentów wyrobów szklanych, opakowań, float, szkła wodnego oraz włókna szklanego. Firma zatrudnia 250 pracowników, w tym 95 doświadczonych inżynierów.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie koncepcji i schematów technologicznych
  • Nadzór przy projektach w zakresie całościowym
  • Prowadzenie prac montażowych na projekcie
  • Przygotowywanie i kontrolowanie harmonogramów prac
  • Kierowanie podległymi pracownikami
  • Dbanie o jakość prac i bezpieczeństwo prowadzonych robót
  • Kontakt z dostawcami urządzeń i podzespołów
  • Rozpoznawanie potrzeb klienta i merytoryczna pomoc w wyborze odpowiednich rozwiązań
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z Inwestorem

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego, bądź w trakcie V roku studiów (kierunki: mechanika i budowa maszyn, budownictwo, energetyka, inżynieria chemiczna i procesowa, inżynieria materiałowa, urządzenia i systemy przemysłowe, inżynieria i zarządzanie procesami przemysłowymi, inżynieria ciepła, ceramika, technologia chemiczna, inżynieria naftowa i gazownicza, paliwa i środowisko)
  • Znajomości języka angielskiego – B2/C1 (drugi język mile widziany)
  • Znajomości rysunku technicznego
  • Gotowości do pracy w terenie, min 50% czasu pracy
  • Prawa jazdy kat. B
  • Znajomości pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • Zmysłu technicznego oraz podstawowej znajomość CAD.
  • Zaangażowania, wychodzenia z inicjatywą, poczucia odpowiedzialności oraz samodzielności
  • Pasji „Can do attitude”

Oferujemy

  • Niekorporacyjną i bardzo przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę z międzynarodowymi klientami
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz uzyskiwanych wyników pracy
  • Możliwość awansu w ramach struktury firmy
  • Samodzielne stanowisko i ambitne zadania
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę z najlepszymi ekspertami
  • Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz szanowany, a Twój przełożony będzie Twoim partnerem we współpracy – aplikuj!

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne