Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Kierownik Projektu

Forglass Sp. z o.o.

Wadowicka 8A

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i koordynacja pracy poszczególnych działów w zakresie realizowanego projektu,

  • współpraca i wsparcie działań kierowników projektu,

  • kontrolowanie budżetu projektów,

  • kontakt i budowanie relacji z klientami, partnerami, podwykonawcami, dostawcami.

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie współpracy,

  • umiejętność podejmowania decyzji i realizacji celów,

  • zaangażowanie i postawa can-do attitude,

  • gotowość do wyjazdów służbowych zagranicznych i krajowych,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • wykształcenie wyższe techniczne (absolwenci lub studenci III-V roku mile widziani),

  • zmysł techniczny oraz podstawowa znajomość CAD,

  • znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel),

  • znajomość języka angielskiego – min. B1.

Mile widziane

  • znajomość języka hiszpańskiego.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji projektów,

  • wsparcie doświadczonych współpracowników,

  • możliwość awansu na stanowisko Kierownika Projektu,

  • pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

  • Przestronne biuro

  • Nauka języków w pracy

  • warsztaty integracyjne

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i dostarczaniu kompletnych linii technologicznych dla hut szkła.

Zajmujemy się projektowaniem, modelowaniem komputerowym i testowaniem pieców szklarskich w odpowiedzi na bieżące i przyszłe zapotrzebowanie producentów szkła. Dostarczamy również innowacyjne systemy mechaniczne i automatykę do zestawiarni.

Przewiń do profilu firmy