Oferta pracy

Młodszy Kierownik Projektu - Lider Zespołu Projektowego

WaveNet Sp. z o.o.O firmie

  • Promyka 93, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

WaveNet Sp. z o.o.

Promyka 93

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja zadań w projekcie z branży telekomunikacyjnej

  • współpraca z działami współzaangażowanymi w realizację projektu

  • planowanie kamieni milowych projektu i odpowiedzialność za ich realizację

  • koordynowanie pracy zespołu projektowego w tym wyznaczanie priorytetów

  • kontakt z Klientem

  • rozliczanie kosztów i nadzór nad rozliczaniem projektu

  • rozwój narzędzia It do zarządzania projektami

  • opracowywanie raportów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu projektem

  • nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • dokładność i skrupulatność

  • zainteresowanie nowymi technologiami

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • wykształcenie wyższe techniczne (telekomunikacja, budownictwo)

  • zainteresowanie nowymi technologii i ciągła chęć doskonalenia siebie i procesów w projekcie

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę lub umowa B2B

  • możliwość rozwoju

  • pracę z ambitnymi, kreatywnymi ludźmi

  • przyjazny system wdrożenia do struktur organizacyjnych firmy

  • elastyczny czas pracy

  • Benefity

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy