Logo Pracuj.pl

Młodszy Kierownik Projektu / Młodsza Kierowniczka Projektu

Orange PolskaO firmie

Orange Polska

Aleje Jerozolimskie 160

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i nadzorowanie pracy zespołu projektowego.
  • Planowanie, monitorowanie, projektu i jego harmonogramu od momentu rozpoczęcia do jego zakończenia.
  • Zapewnienie spójności i kompletności dokumentacji.
  • Zapewnienie rzetelnej informacji sponsorowi projektu, członkom zespołu oraz innym jego interesariuszom.
  • Identyfikacja czynników ryzyka - ocena prawdopodobieństwa i jego wpływu.
  • Analizowanie i konsultowanie zgłaszanych przez Partnera Biznesowego zmian wymagań (ChR) na wszystkich etapach realizacji projektu.
  • Poszukiwanie i definiowanie usprawnień w procesie zarządzania projektami.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe w zakresie telekomunikacja, techniki informatyczne.
  • Minimum 1 rok doświadczenia pracy w projektach biznesowych.
  • Znajomość narzędzi do wspierania zarządzania projektami.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (ze względu na pracę w międzynarodowym środowisku).

To oferujemy

  • Jednostka organizacyjna: Rozwój Operacyjny Techniki
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę na zastępstwo na 2 lata
  • Widoczne efekty
  • Przestrzeń do inicjatywy
  • Realne wyzwania na co dzień

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • inicjatywy dobroczynne

Opis Zespołu

W swojej pracy duży nacisk kładziemy na najwyższy poziom realizacji naszych zadań. Ważna dla nas jest współpraca, dzielenie się wiedzą i stałe podnoszenie swojej wiedzy, mamy swoje rytuały:-). Chcesz poznać świat projektów i technologii? Dołącz do naszego teamu!

Młodszy Kierownik Projektu / Młodsza Kierowniczka Projektu, Aleje Jerozolimskie 160, Ochota, Warszawa