Młodszy Kierownik Projektu w dziale audytów efektywności energetycznej

DB ENERGY SAO firmie

6 200–8 000
brutto / mies.

DB ENERGY SA

aleja Armii Krajowej 45

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie audytów efektywności energetycznej, audytów energetycznych przedsiębiorstwa i ekspertyz dotyczących gospodarki energią w zakładach przemysłowych na terenie całego kraju,
  • prowadzenie 2-3 osobowego zespołu,
  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w przemyśle (obszar: efektywność energetyczna, zarządzenie gospodarką energetyczną zakładu lub służby utrzymania ruchu) i kierowania zespołem,
  • wiedza techniczna w zakresie działania, regulacji i możliwości optymalizacji: systemów ogrzewania, źródeł ciepła technologicznego, wymienników ciepła, oświetlenia, napędów elektrycznych, sprężarek powietrza, sprężarek chłodniczych, itp.,
  • umiejętność czytania i analizowania schematów technologicznych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • wiedza z zakresu matematyki i fizyki,
  • samodzielność w zdobywaniu nowej wiedzy i chęć jej poszerzania,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • obsługa MS Word i MS Excel w stopniu średniozaawansowanym,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Mile widziane

  • wiedza na temat różnych sposobów wyznaczania efektywności energetycznej maszyn i urządzeń elektrycznych lub energetycznych stosowanych w przemyśle,
  • znajomość BAT w zakresie efektywności energetycznej w przemyśle,
  • znajomość norm ISO 50001, PN-EN 16247 oraz przepisów regulujących podejście do efektywności energetycznej w Polsce,
  • świadectwa kwalifikacji w zakresie eksploatacji grupa I, II lub III (uprawnienia kontrolno-pomiarowe będą dodatkową zaletą).

To oferujemy

  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych efektów,
  • służbowytelefon i laptop,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • szkolenia w zakresie efektywności energetycznej,
  • praca w młodym zespole,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • dofinasowaną prywatną opiekę medyczną,
  • dofinasowany pakiet multisport,
  • ubezpieczenie grupowe na życie.

Młodszy Kierownik Projektu w dziale audytów efektywności energetycznej, aleja Armii Krajowej 45, Krzyki, Wrocław