Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Kierownik Projektu

HaskoningDHV Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

  • Wsparcie Kierownika Projektu w zakresie zarządzania projektami, a w szczególności praca z budżetem bazowym oraz harmonogramem bazowym,
  • współudział w procesie planowania projektu,
  • bieżąca kontrola wskaźników finansowych i jakościowych realizowanych projektów,
  • rozliczanie wykonanych prac,
  • zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów oraz terminowej realizacji przedsięwzięć,
  • sporządzanie okresowych raportów o stanie prac na poszczególnych projektach,
  • bieżąca współpraca i udział w negocjacjach z dostawcami / podwykonawcami,
  • współpraca z osobami anglojęzycznymi (bezpośrednia, telefoniczna oraz pisemna).

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, preferowane w kierunku: inżynieria środowiska / budownictwo / budownictwo hydrotechniczne / gospodarka wodna lub pokrewne dziedziny,
  • doświadczenie w realizacji projektów w sektorze publicznym i prywatnym będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego,
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • elastyczny czas pracy,
  • pakiet dodatkowych benefitów.

Ogłoszenie archiwalne