Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Kierownik Projektu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 05.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Międzynarodowa firma będąca inwestorem obiektów przemysłowych w Polsce poszukuje Junior Project Managera, który będzie w zespole Project Management odpowiedzialny za realizację inwestycji i współpracę z doświadczonym zespołem PM. Przede wszystkim poszukujemy ambitnych Kandydatów/ek zainteresowanych pracą po stronie Inwestora z pierwszym doświadczenie w kierowaniu projektami inwestycyjnymi – mile widziane obiekty przemysłowe (nie jest to warunek konieczny). Firma zapewnia udział w prestiżowej inwestycji i niezbędne narzędzia, konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.

    Miejsce pracy: Wrocław

    OPIS STANOWISKA

    • Prowadzenie projektów inwestycyjnych związanych z budownictwem przemysłowym
    • Koordynowanie projektu i odpowiedzialność za jego przebieg zgodnie z wymaganiami firmy na wszystkich etapach
    • Koordynowanie fazy projektowej, przygotowawczej i etapu budowlanego
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz instytucjami w zakresie uzyskania wszelkich niezbędnych decyzji administracyjnych
    • Tworzenie budżetów oraz harmonogramów potrzebnych do prawidłowego przebiegu inwestycji
    • Nadzór nad pracami Generalnego Wykonawcy
    • Nadzór nad obiorami końcowymi oraz współpraca z najemcami
    • Współprowadzenie i czynne uczestnictwo w budowlanych naradach koordynacyjnych, mających na celu nadzór nad jakością wykonywanych prac

    WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW/EK

    • Doświadczenie w prowadzeniu inwestycji komercyjnych takich jak centra handlowe / retail parki / sklepy wielkopowierzchniowe / obiekty przemysłowe
    • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego
    • Umiejętność zarządzania zespołem podwykonawców i własnym
    • Umiejętność zarządzania pracami Generalnego Wykonawcy
    • Doświadczenie w koordynacji pracy biura projektowego
    • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów projektu a także przetargów

    OFERTA

    • Pełna wyzwań pasjonująca praca po stronie inwestora
    • Praca w gronie profesjonalistów i ekspertów na rynku budowlanego i nieruchomości
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    EPCM Executive Search:

    EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

    bottom