Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy kierownik projektu

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2017-09-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Duda Holding zarządza obecnie spółkami działającymi w wielu obszarach biznesowych, takich jak inwestycje, finanse, motoryzacja, nieruchomości i przemysł. Obecnie dla jednej ze spółek z sektora nieruchomości Duda Development w związku z rozwojem projektów komercyjnych i mieszkaniowych poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań i okolice

    Opis stanowiska:

    • Koordynacja projektów deweloperskich we wszystkich fazach realizacji inwestycji, ze szczególnym uwzględnieniem zmian lokatorskich i koordynacji prac najemców,
    • Odpowiedzialność za sprawy administracyjne i formalne, w tym kontakty z odpowiednimi urzędami,
    • Przygotowywanie załączników technicznych, w szczególności standardów wykończenia lokali i mieszkań do umów najmu,
    • Koordynacja fitout’ów dla najemców,
    • Koordynowanie wycen dla zmian lokatorskich i prac najemców od generalnych wykonawców i podwykonawców oraz biur projektowych,
    • Kontrolowanie i przestrzeganie harmonogramu robót najemców i robót związanych ze zmianami lokatorskimi,
    • Kontrola wykonywania oraz jakości prac budowlanych we współpracy z zespołem inspektorów nadzoru,
    • Odbiór zakończonych robót,
    • Nadzór nad przeglądem oraz usuwaniem wad i usterek przez generalnego wykonawcę/ wykonawców/podwykonawców,
    • Nadzór wraz z inspektorami nadzoru nad kompletnością dokumentacji powykonawczej,
    • Koordynowanie nadzoru nad obiektem w trakcie okresu gwarancyjnego,
    • Współpraca z pracownikami spółki w zakresie realizowanych i nadzorowanych projektów,
    • Raportowanie z realizacji powierzonych zadań.

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w spółce deweloperskiej,
    • Wykształcenie: Inżynier budownictwa,
    • Umiejętności: komunikatywność, dobra organizacja pracy,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Dobra znajomość MS Office.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Narzędzia pracy: komputer i telefon służbowy,
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów.

    Aplikacje w języku polskim (CV wraz ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".