Logo Pracuj.pl

Młodszy Kierownik Sklepu

Rossmann SDPO firmie

  • Rybnik, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Rossmann SDP

Raciborska 16

Rybnik

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem i dbanie o jego motywację,
  • w realizacji wytyczonych celów w sklepie niskoobrotowym,
  • dbanie o wzrost sprzedaży,
  • racjonalne zarządzanie kosztami sklepu,
  • dbanie o wizerunek sklepu i relacje z Klientami,
  • aktywna praca na sali sprzedaży,
  • planowanie czasu pracy zespołu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • zorientowanie na sprzedaż i Klienta,
  • umiejętność realizowania celów długoterminowych,
  • doświadczenie w branży handlowej będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie min. średnie.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • szkolenia i rozwój osobisty,
  • pakiet socjalny oraz pakiet sportowy,
  • dofinansowanie wakacji, kolonii dla dzieci,
  • rozwijanie pasji: nurkowanie, jazda konna, warsztaty kulinarne, kursy tańca.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Młodszy Kierownik Sklepu, Raciborska 16, Rybnik