Oferta pracy

Młodszy Kierownik Sklepu

Rossmann SDPO firmie

Rossmann SDP

Świętego Antoniego 14

Tomaszów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem i dbanie o jego motywację,

  • w realizacji wytyczonych celów w sklepie niskoobrotowym,

  • dbanie o wzrost sprzedaży,

  • racjonalne zarządzanie kosztami sklepu,

  • dbanie o wizerunek sklepu i relacje z Klientami,

  • aktywna praca na sali sprzedaży,

  • planowanie czasu pracy zespołu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • wysokie umiejętności interpersonalne,

  • zorientowanie na sprzedaż i Klienta,

  • umiejętność realizowania celów długoterminowych,

  • doświadczenie w branży handlowej będzie dodatkowym atutem,

  • wykształcenie min. średnie.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • szkolenia i rozwój osobisty,

  • pakiet socjalny oraz pakiet sportowy,

  • dofinansowanie wakacji, kolonii dla dzieci,

  • rozwijanie pasji: nurkowanie, jazda konna, warsztaty kulinarne, kursy tańca.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku