Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Kierownik Zespołu Sprzedaży

GREAT CALL SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA

4 5006 000 brutto / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i koordynacja pracą zespołu call center;

  • Odpowiedzialność za motywację, organizację i rozwój zespołu;

  • Kontrola i nadzorowanie wyników sprzedażowych, realizacja celi projektu;

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów jakościowych;

  • Organizowanie i rozliczanie czasu pracy podległego zespołu;

  • Wdrażanie nowozatrudnionych pracowników;

  • Współpraca z innymi działami firmy m.in. w zakresie funkcjonowania zespołu i wdrażania nowych rozwiązań.

Podział czasu pracy
100%

Ty decydujesz jak organizujesz swój czas!

100%

My dorzucamy świetną atmosferę i pełne wsparcie zespołu :)

100%

Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy!

Nasze wymagania

Szukamy osób energicznych, uśmiechniętych, ambitnych i zmotywowanych!

Masz charyzmę? Lubisz przewodniczyć, masz dużo pomysłów i wpadasz często na nowe rozwiązania? Lubisz pracę z ludźmi, lubisz uczyć innych, rozwijać ich i organizować szkolenia lub warsztaty? Jeśli odpowiadasz na te pytania twierdząco - TA PRACA JEST DLA CIEBIE!

Ponadto od kandydatów wymagamy:

Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku sprzedażowym

Znajomość technik sprzedażowych - popartych certyfikatami ze szkoleń

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku lidera/kierownika

  • Wcześniejsza praca w call center będzie na pewno dodatkowym atutem!

To oferujemy

  • Zatrudnienie u solidnego i stabilnego pracodawcy,

  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz pracę do której będziesz przychodzić z uśmiechem :)

  • Struktura awansów wewnętrznych - im dłużej jesteś z nami, tym wyższe masz wynagrodzenie!

  • Atrakcyjne warunki finansowe - solidna podstawa, bezpieczny system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Pełne wdrożenie od podstaw - nauczymy Cię nie tylko stawiać pierwsze kroki, ale także pomożemy rozwinąć skrzydła!

  • Możliwość pracy zdalnej kilka razy w ciągu miesiąca wedle Twoich potrzeb.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Nie jesteśmy typowym call center. "Targety" realizujemy wspólnie i wspieramy się wzajemnie. Lubimy się od siebie uczyć, jesteśmy zintegrowani i pomimo tego, że jesteśmy w pracy - lubimy spędzać ze sobą czas. Koniecznie dołącz do nas i zasmakuj tej atmosfery!

Przewiń do profilu firmy