Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Konserwator

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Eurocash to wiodący na polskim rynku dystrybutor z branży FMCG. W związku rozwojem unikalnego konceptu, dostarczającego Klientom najwyższej jakości zestawy sushi, poszukujemy kandydatów na powyższe stanowisko.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Kluczowe zadania:

    • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,
    • Planowanie i realizację prac remontowych i eksploatacyjnych,
    • Nadzór nad bieżącymi przeglądami,
    • Udział w uruchamianiu nowych urządzeń produkcyjnych.

    Idealny Kandydat powinien:

    • Posiadać min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Posiadać wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
    • Dobrze organizować swoją prace i pracować efektywnie pod presją czasu,
    • Być komunikatywny i posiadać umiejętność pracy w zespole.

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę w prężnie rozwijającej się w firmie produkcyjnej,
    • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pełne wyzwań zawodowych,
    • Pracę w zgranym zespole,
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
    opis