Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Konstruktor 2D

S.Z.T.K. TAPS - Maciej Kowalski

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie dokumentacji 2D z otrzymanych modeli 3D

  • Tworzenie instrukcji i przewodników technologicznych

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi programów CAD (mile widziany SolidEdge, NX)

  • umiejętność tworzenia dokumentacji 2D

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • biegła obsługa podstawowych przyrządów kontrolno-pomiarowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność wyciągania wniosków

  • komunikatywność

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • możliwość rozwoju

  • pracę w młodym i ambitnym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

Firma SZTK TAPS-Maciej Kowalski (www.taps.com.pl) specjalizująca się w projektowaniu, wytwarzaniu nowoczesnych foteli pasażerskich i innowacyjnych elementów wyposażenia wnętrz dla transportu zbiorowego; pracodawca o olbrzymim potencjale rozwojowym - poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Młodszy Konstruktor – tworzenie dokumentacji 2D

Przewiń do profilu firmy