Logo Pracuj.pl

Młodszy Konstruktor Automatyk

BURY Sp. z o.o.O firmie

  • Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oprzyrządowania technologicznego wykorzystywanego na liniach produkcyjnych
  • Przygotowanie i archiwizowanie dokumentacji konstrukcyjnej oprzyrządowania
  • Tworzenie i aktualizacja oprogramowania sterującego
  • Aktywne uczestnictwo przy wdrażaniu oprzyrządowania, zbieranie uwag dotyczących zaprojektowanego oprzyrządowania i podejmowanie działań modernizacyjnych
  • Prowadzenie instruktaży dla pracowników wykorzystujących zaprojektowane oprzyrządowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki automatyka/robotyka/mechatronika
  • Doświadczenie w projektowaniu i budowie urządzeń automatyki przemysłowej
  • Znajomość programów do wspomagania projektowania układów automatyki
  • Umiejętność programowania sterowników PLC
  • Umiejętność wykonywania pomiarów elektronicznych
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Umiejętność tworzenia schematów w oprogramowaniu Eplan
  • Umiejętność programowania sterowników PLC Siemens/Mitsubishi
  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole
  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • kino

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych wykorzystywanych w branży Automotive.

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 23.04.2021 r.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: B/W/MKA

Młodszy Konstruktor Automatyk, Mielec