Oferta pracy

Młodszy Konstruktor Automatyk

BURY Sp. z o.o.O firmie

  • Mielec

    Mielec, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oprzyrządowania technologicznego wykorzystywanego na liniach produkcyjnych

  • Przygotowanie i archiwizowanie dokumentacji konstrukcyjnej oprzyrządowania

  • Tworzenie i aktualizacja oprogramowania sterującego

  • Aktywne uczestnictwo przy wdrażaniu oprzyrządowania, zbieranie uwag dotyczących zaprojektowanego oprzyrządowania i podejmowanie działań modernizacyjnych

  • Prowadzenie instruktaży dla pracowników wykorzystujących zaprojektowane oprzyrządowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki automatyka/robotyka/mechatronika

  • Doświadczenie w projektowaniu i budowie urządzeń automatyki przemysłowej

  • Znajomość programów do wspomagania projektowania układów automatyki

  • Umiejętność programowania sterowników PLC

  • Umiejętność wykonywania pomiarów elektronicznych

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Umiejętność tworzenia schematów w oprogramowaniu Eplan

  • Umiejętność programowania sterowników PLC Siemens/Mitsubishi

  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach

  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole

  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • kino

BURY Sp. z o.o.

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych wykorzystywanych w branży Automotive.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 23.04.2021 r.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.