Oferta pracy

Młodszy Konstruktor Cad (Automotive)

DRÄXLMAIERO firmie

  • Spółdzielcza 45, Jelenia Góra
    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

DRÄXLMAIER

Spółdzielcza 45

Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie wiązek elektrycznych w samochodach klasy premium

  • Wykonywanie prac projektowych w obszarze elektrycznym lub mechanicznym zgodnie z wymogami klienta

  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami oraz produkcją

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

  • Praca w projektach od fazy konceptu do produkcji seryjnej

  • Optymalizacja wiązek elektrycznych pod kątem kosztów, masy i nowych technologii

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie techniczne (mile widziani studenci ostatniego roku, bądź absolwenci)

  • Komunikujesz się w języku niemieckim i/lub angielskim i dalej chcesz się rozwijać

  • Lubisz szukać nowych rozwiązań konstrukcyjnych

  • Interesujesz się motoryzacją i znasz budowę samochodu

  • Mile widziana znajomość programów branżowych 2D/3D m.in. CATIA v5, Siemens NX lub innego oprogramowania CAD

To oferujemy

  • Jest w rankingu 100 najlepszych dostawców branży automotive

  • Cechuje się pracą w międzynarodowym środowisku oraz możliwościami zdobywania doświadczenia w zagranicznych oddziałach

  • Zapewnia swoim pracownikom spersonalizowany program wdrożeniowy oraz dalszy rozwój poprzez kursy językowe (angielski, niemiecki), dofinansowanie do studiów, szkolenia

  • Daje dostęp do platformy MyBenefit (m.in. Luxmed, Multisport oraz szeregu innych), w której decydujesz z jakich benefitów będziesz korzystać

  • Tworzy przyjazną, rodzinną atmosferę nie tylko poprzez elastyczny czas pracy

  • Zatrudnia na podstawie umowy o pracę oferując swoim pracownikom stabilizację nawet w turbulentnych czasach

Oferujemy ekscytujące miejsca pracy w rodzinnej firmie, z ponad 70 000 entuzjastów motoryzacji w ponad 20 krajach.

Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

Twoja osoba kontaktowa: Łukasz Warchoł

Numer telefonu: +48 75 6198479