Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Konstruktor CAD

Key Solutions Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wyścigowa 56E
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Key Solutions Polska Sp. z o.o.

Wyścigowa 56E

Wrocław

KEY SOLUTIONS to międzynarodowa sieć biur rozwoju produktu, głównie dla branż automotive, szynowej i mechanicznej. Posiadamy oddziały na terenie Polski, Niemiec i Czech. Zapewniamy kompleksową obsługę inżynieryjną w zakresie projektowania wirtualnego, od pierwszych konceptów aż po wdrożenie do serii. Wspieramy również rozwój HW/SW.

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwój produktu, projektowanie i tworzenie rozwiązań od fazy konceptu do produkcji seryjnej
  • Wykonywanie prac projektowych w systemach CAD (Siemens NX oraz CATIA)
  • Opracowywanie własnych rozwiązań technicznych.
  • Analiza dokumentacji technicznej.

Jesteś osobą, której szukamy, jeżeli:

  • Posiadasz min. 6 m-czne doświadczenie (branża automotive, szynowa, oprzyrządowanie) w tworzeniu dokumentacji technicznej rysunków 2D, natomiast projektowanie i konstrukcja komponentów w systemach CAD będzie dodatkowym atutem,
  • Poszukujesz nowych rozwiązań technologicznych
  • Chcesz wykorzystać posiadaną wiedzę w projektach części wyposażenia samochodów, współpracując z największymi koncernami automotive lub budować z nami dział projektowania mechanicznego
  • Potrafisz dobrze posługiwać się  j. angielskim, j. niemiecki będzie atutem
  • Chcesz i potrafisz pracować w międzynarodowym zespole, aktywnie uczestnicząc w spotkaniach z wykonawcami i klientami
  • Jesteś osobą samodzielną, komunikatywną, otwartą, zaangażowaną, dla której ważna jest praca z pasją

Od nas otrzymasz:

  • Unikalne wdrożenie w metodykę projektowania w systemach CAD
  • Pełną wyzwań pracę w kreatywnym środowisku doświadczonych specjalistów w międzynarodowych zespołach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i kompetencji
  • Szeroki pakiet szkoleń technicznych,
  • Elastyczne formy zatrudnienia -  umowa o pracę, B2B

Ogłoszenie archiwalne