Oferta pracy

Młodszy konstruktor

T.C. Dębica S.A.O firmie

  • Dębica
    Dębica, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

T.C. Dębica S.A.

Dębica

Firma Oponiarska Dębica S.A. to wiodący na polskim rynku producent opon do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Od 1995 roku inwestorem strategicznym w Spółce jest amerykański koncern The Goodyear Tire & Rubber Company, który poprzez Goodyear Holding S.ar.l. z siedzibą w Luksemburgu posiada ok. 81,4% kapitału zakładowego Spółki. Firma Oponiarska Dębica S.A. jest największym w Europie i jednym z największych na świecie zakładów koncernu Goodyear. Spółka produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dębica

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej na maszyny i urządzenia do produkcji opon osobowych i ciężarowych
  • Przetwarzanie i kontrola specyfikacji dotyczących maszyn i urządzeń do produkcji opon
  • Określanie wymagań technicznych dla nowych maszyn
  • Udział w procesie prawidłowego przygotowania remontów maszyn i urządzeń
  • Współpraca z regionalnym zespołem konstruktorów oraz z Zakładowymi służbami Utrzymania Ruchu

Wymagania ogólne:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu Office, szczególnie programu Excel
  • Dobra znajomość AutoCAD, Inventor
  • Praca w systemie jednozmiennym

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju wewnątrz organizacji
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz Fundusz Emerytalny
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szeroki pakiet socjalny
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy