Młodszy Konstruktor - Dział Narzędziowni

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.

  • Celna 5, Nowy Tomyśl
    Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Celna 5

Nowy Tomyśl

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji 2D i 3D w systemie CAD

  • Nadzór nad bazą dokumentacji

  • Wsparcie Konstruktora w projektowaniu nowych środków produkcji (formy wtryskowe, wykrojniki) i ich podzespołów oraz projektowaniu nowych wariantów produkcyjnych

  • Wsparcie Konstruktora w realizacji zmian konstrukcyjnych

  • Wsparcie przy realizacji projektów rozwojowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe techniczne (mile widziane: konstrukcja maszyn, narzędzi i urządzeń, mechanika i budowa maszyn)

  • Znajomość podstaw rysunku technicznego

  • Znajomość podstaw konstrukcji maszyn, urządzeń i narzędzi

  • Znajomość podstaw procesów technologicznych występujących w narzędziowni (obróbki skrawaniem, elektroerozyjnej)

  • Znajomość programów CAD

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Znajomość działania i budowy form wtryskowych

  • Znajomość standardów form wtryskowych występujących na rynku

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji

  • Udział w ciekawych projektach

  • Możliwości rozwoju i szeroka oferta szkoleniowa

  • Dodatek za dojazd do pracy powyżej 30 km od PxCW

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

  • nagroda roczna

Dział Narzędziowni w Phoenix Contact Wielkopolska powstał w 2004 roku i obecnie zatrudnia około 80 osób. Posiadamy nowoczesny park maszynowy pozwalający na wykonywanie skomplikowanych i wymagających dużej precyzji form wtryskowych oraz części do budowy maszyn. Naszym zadaniem jest wspieranie działów produkcyjnych, a jest to możliwe dzięki najnowszym rozwiązaniom związanym z projektowaniem komputerowym CAD jak i programem wspomagającym CAM.

Przewiń do profilu firmy