Oferta pracy

Młodszy Konstruktor - Elektronik

Lincoln Electric Bester

Jana III Sobieskiego 19A

Bielawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w projektowaniu, rozwoju i dokumentowaniu PCB;

  • Wsparcie w testowaniu i dokumentowanie wyników PCBA;

  • Współpraca z innymi działami technicznymi i produkcyjnymi;

  • Współpraca z producentami PCB/PCBA.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne, realizowane studia techniczne, wykształcenie wyższe techniczne;

  • Doświadczenia w projektowaniu PCB (własne projekty, niekoniecznie komercyjne);

  • Znajomość dowolnego oprogramowania EDA, CAD;

  • Znajomości Eagle i DxDesigner dla Expedition Mentor Graphics będzie dodatkowym atutem;

  • Umiejętności lutowania ręcznego i wykorzystywania narzędzi pomiarowych;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.

To oferujemy

  • Ambitną i pełną wyzwań pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Praca w doświadczonym zespole;

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.