Logo Pracuj.pl

Młodszy Konstruktor elektronik

Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.O firmie

  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.

Parkowa 42

Grudziądz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie urządzeń elektronicznych i elektrycznych wg opracowanych założeń,
  • dobór rozwiązań i elementów elektronicznych,
  • przygotowanie schematów ideowych,
  • przygotowanie projektów PCB,
  • montaż, uruchamianie, testowanie i optymalizacja powstałych konstrukcji,
  • opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej i eksploatacyjnej (również w języku angielskim oraz w języku rosyjskim),
  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe elektroniczne, elektryczne lub pokrewne,
  • znajomość zagadnień z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej,
  • znajomość oprogramowania do projektowania obwodów drukowanych (Altium Designer lub inne) oraz do symulacji numerycznej obwodów elektrycznych,
  • dobra umiejętność programowania w języku C,
  • programowanie mikrokontrolerów (np. AVR, PIC, ARM) w języku C,
  • programowanie mikrokontrolerów jednoukładowych,
  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej,
  • umiejętność czytania i opracowywania dokumentacji technicznej w języku angielskim oraz w języku

Mile widziane

  • znajomość w zakresie cyfrowego przetwarzania sygnałów,
  • praca w dziale konstrukcyjnym o profilu elektronicznym i/lub elektrycznym,
  • uprawnienia SEP do 1kV.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • uczestnictwo w zewnętrznych szkoleniach zawodowych,
  • karty sportowe FitProfit,
  • bogaty pakiet socjalny.

Młodszy Konstruktor elektronik, Parkowa 42, Grudziądz