Oferta pracy

Młodszy Konstruktor Elektronik

Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A.

  • Zegrze Południowe (pow. legionowski)

    Zegrze Południowe (pow. legionowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w przygotowywaniu koncepcji nowych wyrobów,

  • Przygotowywanie koncepcji i analiz technicznych nowych wyrobów,

  • Opracowywanie, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami, dokumentacji technicznej wyrobu/zespołów w zakresie zgodnym opracowaną koncepcją lub z potrzebami Zamawiającego,

  • Aktualizacja istniejącej dokumentacji technicznej i dostosowanie jej do nowych rozwiązań technologicznych lub nowych wymagań Zamawiającego,

  • Opracowywanie, w zakresie własnych kompetencji, wymagań technicznych na materiały potrzebne do produkcji skonstruowanych zespołów,

  • Opracowywanie w wymaganych przypadkach instrukcji sprawdzania skonstruowanych wyrobów/zespołów,

  • Wsparcie merytoryczne i ocena wyników badań laboratoryjnych skonstruowanych wyrobów/zespołów,

  • Ścisła współpraca z innymi konstruktorami oraz innymi pracownikami Spółki w trakcie realizacji powierzonych zadań,

  • Sprawowanie nadzoru merytorycznego i autorskiego nad realizacją modeli lub prototypów skonstruowanych wyrobów/zespołów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższe (preferowane kierunki : elektronika, telekomunikacja, automatyka i robotyka lub elektrotechnika),

  • Umiejętność przygotowywania dokumentacji konstrukcyjnej w programach z rodziny CAD,

  • Umiejętność przygotowywania dokumentów w programach pakietu Microsoft Office.

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie,

  • Pakiet świadczeń socjalnych,

  • Pracowniczy Program Emerytalny i opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne