Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Konstruktor

BAUKRANE Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

Wierzymy, że motywująca praca ma bezpośrednie przełożenie nie tylko na zadowolenie Klienta, ale przede wszystkim na samego pracownika. Zależy nam, aby każdy w naszym zespole wykonywał swoją pracę z pasją, stąd do zakresu Twoich codziennych obowiązków będzie należało:

• wykonywanie projektów technicznych deskowań/rusztowań wraz z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną oraz obliczeniami statycznymi i zestawieniami elementów konstrukcji stalowych i aluminiowych,

• sporządzanie dokumentacji wyrobów, systemów.

Nasze wymagania

Jedną z naszych głównych wartości w firmie jest ponadprzeciętna dbałość o Klienta dlatego też, od kandydata/ki do pracy na tym stanowisku oczekujemy:

• wykształcenia wyższego lub średniego, mile widziany student ostatniego roku lub absolwent,

• znajomości oprogramowania CAD,

• znajomości oprogramowania Solid Works,

• bardzo dobrej i praktycznej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word itd.),

• znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,

• odpowiedzialności, samodzielności, rzetelności i terminowości w realizacji powierzonych zadań,

• umiejętności współpracy w zespole,

• doświadczenie w zakresie projektowania lub wykonawstwa będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

Jesteśmy nastawieni na komunikację, pracę zespołową i wzajemną pomoc i wsparcie w firmie. Możesz od nas oczekiwać:

• pakietu narzędzi służbowych,

• wsparcia ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu,

• stałej pracy w stabilnej firmie,

• możliwości zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

• możliwości rozwoju zawodowego,

• wynagrodzenia adekwatnego do posiadanych umiejętności,

• przyjaznych warunków pracy w otwartym zespole.

Pracuj i rozwijaj się z Baukrane !

Jeżeli masz doświadczenie w branży budowlanej, cenisz sobie profesjonalne doradztwo oparte na Twojej wiedzy technicznej i umiejętnościach analitycznych, lub dopiero poszukujesz swojej ścieżki rozwoju, zrób kolejny krok w swojej karierze!

Przewiń do profilu firmy