Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Konstruktor

Intema sp. z o.o.O firmie

5 0006 000 brutto / mies.
  • Siennicka 25a, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Intema sp. z o.o.

Siennicka 25a

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie złożeń jak również modelowanie pojedynczych elementów w programie SolidWorks

  • opracowywanie wstępnej koncepcji mechanizmów nowych maszyn

  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji technicznej

  • współpraca z operatorami obrabiarek i monterami

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • minimum rok doświadczenia na stanowisku samodzielnego konstruktora, lub dwa lata na stanowisku młodszego konstruktora

  • kreatywność, umiejętność zarządzania czasem

To oferujemy

  • pracę przy ciekawych, zróżnicowanych projektach

  • miłą atmosferę i przyjazne warunki zatrudnienia

Firma Intema specjalizuje się w produkcji prototypowych urządzeń wykonywanych na zamówienie. Naszymi głównymi odbiorcami są zakłady przemysłowe, szpitale i laboratoria. W swoim działaniu opieramy się na zrozumieniu potrzeb klientów i dostarczeniu wartości na każdym etapie tworzenia urządzenia.

Przewiń do profilu firmy