Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy konstruktor

PREFAB VERANDA POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Głogów Małopolski

    Głogów Małopolski, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie zamówienia wraz z kontrolą wykonalności technicznej, obliczeniami końcowymi i podstawowymi planami budowy dla klientów przy pomocy starszego projektanta

  • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej z pomocą starszego projektanta

  • Analiza, przewidywanie i eliminacja ewentualnych problemów w projektach przy pomocy starszego projektanta

  • Praca na komputerze z niezbędnymi programami (Cover3d, Draftsight,Autocad, Office)

  • Udział w tworzeniu dokumentacji technicznej wraz z opisami montażowymi, instrukcjami i filmami

  • Udział w adaptacji produktu

  • Udział w kodowaniu technicznym w programie Cover 3D

  • Udział w tworzeniu instrukcji technicznych i filmów dla „cyfrowej platformy szkoleniowej” jako wsparcie dla klientów

  • Udział w tworzeniu opisów technicznych i rysunków do dokumentów handlowych: filmy, broszury, ulotki, instrukcje, konfigurator, modele parametryczne

  • Możliwe wyjazdy służbowe poza granice kraju na kilka dni np. targi budowlane

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • wykształcenie – osoba po technikum budowlanym lub z tytułem inżyniera (preferowane kierunki budownictwo, architektura lub pokrewne)

  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • przynajmniej podstawowa znajomość programu AutoCAD lub podobnego

  • zdolności analityczne

  • samodzielność, zaangażowanie

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin oraz konkurencyjne wynagrodzenie

  • bonus jakościowy

  • dodatek wakacyjny

  • dodatek świąteczny

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

  • świeże owoce przez cały tydzień

  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość nauki i doskonalenia języka obcego

  • kontakt ze współpracownikami za granicą

  • eleastczne godziny pracy

PREFAB VERANDA POLSKA SP. Z O.O.

Prefab Veranda Polska jest producentem ogrodów zimowych, z 30-letnim doświadczeniem w ich projektowaniu i prefabrykacji. W związku z rozwojem Spółka poszukuje osoby na stanowisko Młodszego Konstruktora.

Przewiń do profilu firmy