Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Konstruktor

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 2O firmie

  • Lodowa 80, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 2

Lodowa 80

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie uszczelnień precyzyjnych (uszczelek wałowych, łożyskowych itp.) stosowanych w silnikach, skrzyniach biegów, układach przeniesienia napędu, piastach, oprzyrządowaniu silnika.

  • Projektowanie elementów wspierających produkcję. Oprzyrządowania pomocniczego do procesów wykończeniowych uszczelki (np. test szczelności, usuwanie wypływek).

  • Projektowanie form do produkcji uszczelnień precyzyjnych (metodą kompresyjną i wtryskową).

  • Projektowanie elementów maszyn, adaptacja istniejących maszyn do nowych projektów.

  • Nadzór nad dokumentacją 2D i 3D.

  • Współpraca z inżynierami produkcji, industrializacji oraz szefami projektów w zakresie projektowania nowych i modyfikacji istniejących rozwiązań.

  • Udział w implementacji nowych rozwiązań technicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość programów typu CAD

  • Znajomość programów do projektowania (SolidWorks, AutoCad)

  • Inicjatywa w działaniu i nowe pomysły na usprawnienia i rozwiązania do wdrożenia na produkcji

  • Umiejętność samodzielnego działania i dobra organizacja pracy własnej

  • Dokładność, niezależność i komunikatywność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do kolonii dla dzieci, możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki, karty przedpłacone z okazji Świąt)

  • Premię za polecenia nowych pracowników

  • Duży parking dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są elementy uszczelniających z kauczuku dla przemysłu motoryzacyjnego zaprasza zainteresowane osoby do aplikowania na stanowisko:

Młodszy Kontruktor

Przewiń do profilu firmy